Hliníkové dospělé rollator dospělý walker s vyhříváním skládací lehký čtyři kola pro starší lidi

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Popis Produktu

1.Velikost: 75*66*(80-92)CM (výškově nastavitelný)

2.Skládané velikost: 75*24*40CM

3.Polštář velikost: 45*24 CM

4.Polštář výška od země: 53.5 CM

5.Nejširší opěradla: 11,5 CM

6.Net hmotnost: 7,6 KG

7.Hrubá hmotnost: 9.8 KG

8.Max nosnost: 136KG

9.Materiál: aerospace titan slitiny materiálu, 680D Oxford tkanina polštář

10.Povrchová úprava: vysoce kvalitní životní prostředí negativní rion malovat 11.Ostatní: Snadno složit, nastavitelná výška. S storage bag 12.Číslo modelu:RWT847 Výhoda 1. Aerospace hliníkové slitiny materiálu, Tchaj-wan dovezl rozšířily silné pevné PU kola, krásné a světlo a velkorysý. 2. Lze snadno složit s self-zamykání brzdy. 3. To může být použit jako čtyři-kolové vozidlo, pěší pomoc, nákupní vozík, a multi-funkčnost. 4. Export do Evropských zákazníků, to je high-end čtyři-kolové kolo. Poznámka: aby se předešlo sporům,když jsme loď zboží, my zajistíme dodání podle obrázek výrobku a model, vybrané, když si místo pořadí. Prosím, potvrďte, zda obrázek a model jsou to, co chcete, před uvedením pořadí. Pokud nenajdete produkt, který chcete, zeptejte se nás před uvedením vaší objednávky a budeme rádi, vyřešit problém pro vás.Jinak, nejsme zodpovědní za náhrady po dodání zboží.

Poznámka:

1. Express v současné době používá naše společnost, je poskytována Rehabilitace-fyzioterapie-plzen.cz. Dodací lhůta je založena na době, oznámila expresní společnost.

2. V důsledku různých expresních společností, přepravní náklady nejsou stejné. Pokud kupující chtějí více levnější přepravní náklady, nebo mají jiné express kupující chcete použít. Prosím, kontaktujte nás v čase. Vezměte prosím na vědomí, že pokud kupující chcete změnit express po zaplacení, prosím, na vědomí informace, kdy kupující objednávku, nebo nás kontaktujte přímo. Po doručení zboží, jsme schopni změnit express. Pokud expres doručeno, nebudeme zajistit náhradu z důvodu sporu způsobené odmítnutí, prosím pochopit.

3. Po doručení zboží kupující země, pokud celní v cílové zemi, sbírá celní, clo je potřeba zaplatit kupující, protože nemůžeme kontrolovat tarifní informace země určení. Pokud kupující zvolí vrácení peněz pro odmítnutí zaplatit celní, nebudeme zajistit náhradu, prosím pochopit.

4. Poté, co některé výrobky jsou zabaleny v balíčku, velikost může překročit expresní doručení standard, který jste vybrali, a tak jsme se nahradit příslušný expresní dodávky pro kupujícího. Samozřejmě, pokud je potřebuje změnit express, budeme také kontaktovat s kupujícím předem. Výměna express může zvýšit náklady na dopravu. Zvýšené náklady na dopravu musí hradí kupující. Budeme vás kontaktovat kupujícího, aby se přepravní náklady před uskutečněním dodávky. Je-li dodávka odložena, protože náklady na dopravu není vyplněn, nejsme zodpovědní za náhradu, prosím pochopit.

5. Zejména, Rehabilitace-fyzioterapie-plzen.cz Premium Doprava je v současné době k dispozici pro dodání do UK a Guatemala vzhledem k express dodání. Rehabilitace-fyzioterapie-plzen.cz Standardní Doprava je v současné době k dispozici pro dodání do Yemen a Guatemala. Věnujte, prosím, pozornost kupujících ve výše uvedených zemích. Pokud kupující chtít, aby si tyto dva express při objednávce, prosím, kontaktujte nás předem. (Ve stejné době, protože z různých období, různých zemích, může způsobit, že některé expresní dodání není schopen zajistit dodání z důvodu dovolené a jiných důvodů.) Pokud spor z důvodu vyjádřit nemohou dodání, nemůžeme vrátit. Pokud se tyto dva kurýři mohou být dodány později, budeme aktualizovat v čase.

6. Pokud express kupující zvolit nemůže být doručena z důvodu cílové zemi, budeme informovat kupujícího ke změně vyjádřit před porodem. Pokud spor způsobené doručení express je zpoždění, nemůžeme vrátit spor.

7. Aby se zabránilo troble během porodu, vyplňte prosím vyplňte jméno, adresu, telefon, psč, a další obdržení informace, při objednávce, aby bylo zajištěno, že jsme schopni zajistit dodání co nejdříve. Pokud je zpoždění dodávky a vrácení sporu způsobené obdržení informace, nemůžeme náhrady, prosím pochopit.

Štítky: starší chodítko rollator, přední kolo vozíku, starší walker, walker kola, starší chodec, boty s tlumením, malé rollator, včelí kůže, přenosný rollator, wind waker tričko

barva modrá
rozměry výrobku 75*66*(80-92)cm
Typ Walker & Rollator
Funkce Zdravotní Péče
Značka RW
Název produktu Chůze pomůcky
Číslo Modelu RWT847
Materiál Hliníkové Slitiny

Napsat recenzi

Hliníkové dospělé rollator dospělý walker s vyhříváním skládací lehký čtyři kola pro starší lidi

Hliníkové dospělé rollator dospělý walker s vyhříváním skládací lehký čtyři kola pro starší lidi

Napsat recenzi

Můžete také rád