GTX560M GTX 560M 1.5 GB PRO X770 X775 Notebook grafika Grafická Karta K000127390 LS-7191P

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Váš Úspěch, Naše Sláva

Naším cílem je pomoci zákazníkům realizovat jejich cíle. Jsme také těšíme se na dlouhodobou a příjemnou obchodní vztah. Jsme aremaking velké úsilí k dosažení tohoto win-win situace a upřímně vítám vás k nám připojit.

Jsme jedním z předních notebook dodavatelů komponent v Číně,se specializuje na vývoz zrekonstruované laptop základní desky, zejména být na značce notebooku základní desku. Grafická karta a video grafické karty Máme naše vlastní profesionální inženýr týmu a dobrý servis pro vás. S vysoce kvalitní, dobrý vzhled a rozumnou cenu.

Naše Výhoda:

Jsme se poskytnout vám ty nejlepší ceny na základě rovných podmínek v číně Každá základní deska klienta koupit od nás .budeme zajistí, že to byl testován před poštovné.doufáme také, že naše clinet spokojeni s výrobky a naše služby, Máme dohody s některými mezinárodními express corporation,zboží bude dodáno do 1-3 pracovních dnů poté, co jsme obdrželi platbu Všechny naše díly pocházejí s 45 dnů záruka (Kromě anotace)

Návrat politiky:

1) Plná záruka proti jakýmkoli defektním výrobkem,

2) Náhrada za výrobek, cena jen

3) Manipulace, poštovné a přepravní poplatky jsou nevratné

4) Vadný výrobek musí být vrácen do 14 dnů od původního data příjezdu

5) Náhrada nebo výměna bude zajistit po obdržení thereturned položky

6) Kupující musí vrátit položku athis/její vlastní náklady

Zkušební postup:

1)zkontrolujte vzhled, jako terpentýnem, prach, cín, pájení nebo špinavý flek na palubě

2)zkontrolujte, zda nedostatek ofelectronic izolace gumovaný papír

3) zkontrolujte, zda nedostatek kování, rez, hniloba, teplo eliminace podvozku

4) zkontrolujte, zda vnitřní a vnější konektor LCD displej , Dvě paměti, DVD ovladač, připojení k Síti, Hlas,Myš,Klávesnice, Číselník, USB, SD konektor, PC, 3.3 V, VYSÍLAČKA, baterie, Baterie, zda vybití a nabití,Full běh 3D, Restartujte systém alespoň dvakrát

Přepravní informace

1.Jsme loď na celém Světě. 2.Položky jsou dodávány tím, HongKong Post Air Mail. DHL,EMS.nebo Ups shipping. HongKong Post Air Mail (s sledovací #), 10~25 pracovních dnů, (některé oblasti může trvat asi 1 měsíc) Expresní(DHL, Fedex, UPS), 3~5 dní; EMS takes5~7 pracovních dní, v některých oblastech může trvat více dní. to obvykle trvá 2-5 pracovních dní pro doručení. Položky aregenerally odeslány následující pracovní den po zaplacení byla ověřena (sobota a neděle. vyloučeny) 3.Obvykle jsme loď na doručovací adresu, kterou jste si registrovali na Rehabilitace-fyzioterapie-plzen.cz , pokud chcete změnit dodací adresu, prosím, napište nám intime. Nejsme zodpovědní za špatné nebo nedoručitelné adresy.

O Nás:

Situovaný Shenzhen, Shenzhen Huan Qiu Hui Trading Co., Ltd. je profesionální výrobce Notebooku Částí, především včetně základní Desky Notebooku. Máme dlouholeté zkušenosti v notebooku díly a mají dobrou pověst v této oblasti.Naše výrobky získaly velkou chválu od zákazníků po celém světě.

Zavedli jsme přísnou a kompletní systém kontroly kvality, který zajišťuje, že každý produkt může splnit požadavky na kvalitu zákazníků. Kromě toho, všechny naše výrobky byly přísně kontrolovány před odesláním.

Zpětná vazba:

Naším cílem číslo jedna je že jsou zcela spokojeni se svým nákupem. V nepravděpodobném případě, že budete přijímat non-pracovní položky nebo jste prostě nejsou spokojeni s předměty stavu, prosím, obraťte na náš zákaznický servis Rehabilitace-fyzioterapie-plzen.cz systém zasílání zpráv. Wealways usilovat o to, aby vyřešila veškeré otázky, kontaktujte nás!

Štítky: 850M, intel core i5 580m, základní deska asus 560m, 1650 gtx, pascal, warlock, lm3915, gtx laptop základní desky, grafické karty, nvidia gtx 1070

Chipset INTEL
S CPU No
Číslo Modelu GTX560M
Grafická Karta Typ Non-Integrované
Značka Kai-Full
Kompatibilní Značka Toshiba
Položka Stav používá
Chipset Výrobce INTEL
Typ Paměti DDR3
Série ideapad

Napsat recenzi

GTX560M GTX 560M 1.5 GB PRO X770 X775 Notebook grafika Grafická Karta K000127390 LS-7191P

GTX560M GTX 560M 1.5 GB PRO X770 X775 Notebook grafika Grafická Karta K000127390 LS-7191P

Napsat recenzi

Můžete také rád