MOFE Zavěšení Přední nápravy Vzpěry Bar pro E36

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

STB Přední Vzpěry Rovnátka Bar pro BMW E36

Jak důležité vzpěry bar pro podvozek posílení? Vaše auto je tak zkroucená na silnici? Měl jsi vzpěry bar? Vzpěry bar je nejjednodušší způsob, jak vyztužit podvozek, zejména o pozastavení montáž. Důvod, proč musíte mít vzpěry bar je proto, že tělo bude podvozek být snadno zkroucené, vymačkané nebo ohnutí při jízdě na silnici. Při jízdě na silnici, odpružení především absorbuje vstupy od silnice, jako například v zatáčkách síla, díry a hrboly na silnici a další. Ale ve skutečnosti, pozastavení nebude absorbovat všechny tyto vstupy a protože je namontován na podvozku, tyto vstupy jsou také převedeny na podvozku a způsobit podvozku být zkroucené a ohnuté. Co se stane, když podvozek je zkroucený? To by mohlo způsobit špatný výsledek na zatáčení výkon, trakci a zatáčení funguje jako tuhost podvozku má vliv na pohyb zavěšení.

Když auto dělá v zatáčkách, setrvačnost způsobí, že podvozek se přikloní k vnější kola, která nazývá tělo roll. Vnější kolo je ovládací rameno se zvedne a vnitřní kolo je ovládací rameno klesne relativní šikmá podvozku. Nedotáčivost a přetáčivost chování vždy stát při zatáčení rychle, což způsobí, že přední kola ztratí trakci a auto půjde široký nebo zadní pneumatiky ztrácí přilnavost a auto se vysune.

Vzpěry bary jsou nutné pro upgrade na širší pneumatiky a kola kombinace. Kromě pozastavení vylepšení, jako jsou sportovní pružiny, tlumiče a nízkým profilem pneumatik, přidává další stres k podvozku, který v důsledku podvozku flex. Vzpěry bary nejen posílit sub rám a zlepšení tuhosti podvozku, ale také, aby řízení rychlejší a vstřícnější.

Vyřešit podvozek zkroucení, tělo roll problém; měkký podvozek flex problém; zabránit nedotáčivosti nebo přetáčivosti chování a zlepšení vozu stabilitu a ovladatelnost, Ultra Racing podvozek posílit díly jsou vyráběny. Silnější podvozek, lepší manipulaci.

Vyrobeno z vysoce kvalitního leteckého hliníku, CNC obráběné pak leštěné do zrcadlového lesku. Snížení tělesné roll během corning nebo brzdění, zlepšuje řízení vozidla reakci a manipulaci. Žádné Pokyny Pro Instalaci, Profesionální Instalace Se Doporučuje

Štítky: držadlo bmw e36 m3, m3 e36 nárazník, kit smartphone, cívka bmw e36 318i, bmw e46 couper, plynové vzpěry, bmw e30 zavěšení, e36 zavěšení, e36, bmw e36

Pro Vozidla Značky/Modelu BMW
Položka Výška 1
Umístění na Vozidle PŘEDNÍ
Název Položky Přední Vzpěry Bar
Šířka Položky 1
Výrobce Číslo Dílu 1
Speciální Funkce vzpěry bar
Značka MOFE
Země/Region Výroba Čína
Typ Položky Zůstatek bar
Výměnu Číslo Dílu 1
Hmotnost Položky 1
Typ Materiálu Hliník
Model Vozu bmw e36
Výrobce Automobilů bmw e36
Položka Délka 1

Napsat recenzi

MOFE Zavěšení Přední nápravy Vzpěry Bar pro E36

MOFE Zavěšení Přední nápravy Vzpěry Bar pro E36

Napsat recenzi

Můžete také rád