Mořské Rybářské návnady létající ryby 220mm 124g Měkké Návnady Rybářské návnady

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Mořské Rybářské Návnady

Měkké Návnady Rybářské Návnady

velikost: 220mm

Hmotnost: 124g

Lodní zpoždění a Sledovací číslo

1. Sledovací číslo bude zasláno, jakmile jsme dodali vaší objednávky.Pokud tam je nějaké zpoždění, může to být způsobeno tím, špatné počasí nebo vlastní kontroly.Pokud stále nemůžete přijímat položky do 25DAYS, pls kontaktujte nás.

2.Budeme se snažit v našich silách, aby vám požadované produkty co nejdříve.V případě, že budete dostávat špatné výrobky kvůli lodní chybu, prosím, kontaktujte nás pro výměnu nebo vrácení peněz.Pokud je poškozené , prosím, odmítnout a kontaktujte nás co nejdříve.

3.Nejsme zodpovědní za špatné nebo nedoručitelné adresy.Poskytněte nám prosím vaši úplnou adresu, Telefonní číslo a ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná a dodávky.

Návrat Politiky: Stav prodeje platba by měla být doručena do 3 dnů od konce aukce.Všechny non-platit uchazeč bude oznámeno.Výrobky bez jakékoli kvalitní problém nemůže být náhrada.Produkty s kvalitou problém do 7 dnů lze vrátit a vrácení peněz.Produkty s kvalitou problém do 30 dnů lze vrátit a vyměnit.Produkty s kvalitou problém do 1 roku může být vrácen a opraven.

·Upozornění: Prosím, udržovat ji v dobrém stavu a zákazník musí zaplatit za zpáteční lodní dopravy, díky:)

KAŽDÝ PRODUKT MÁ 12 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA!!

Zpětnou vazbu Podmínky: Zákazník je vždy NE.1 staráme se o našim zákazníkům a pochopit obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy..snažíme se odpovědět na všechny e-maily tak rychle, jak je to možné, ale vzhledem k vysoké email objem může trvat čas pro nás odpověď.Díky předem za vaši trpělivost!Kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní, budeme hledat řešení, jak splnit vaše požadavky a zlepšit spokojenost.Vzhledem k některé ISP spamového filtru nastavení, nemusí být schopen přijímat naše e-mailové odpovědi; pokud máte problémy dostávat naše e-maily, budete muset použít jiný e-mailový účet, kontaktujte nás. ·Pokud jste spokojeni s bodem z jakéhokoliv důvodu do 3 dnů položka příjem, můžete se vrátit pro vrácení peněz(po odečtení shippng).

Pracovní Doba:

Během duty čas ,můžeme vám rychle reagovat.Pokud máme z práce ,prosím, prosím, buďte trpěliví a značné aby nám trochu více času ,ne jen nechat neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, bez komunikace ,děkuji vám za vaši spolupráci !

Štítky: ryby, kovové návnady, akvarijní ryby návnady, Návnada, návnada wobbler pašíku, apple ryby návnady, ryby, kapr ryby návnady, návnady ryby, squid řešit, návnada pstruh

Typ Umělá Návnada
Značka NooNRoo
Kategorie Mořské Rybářské Návnady
Pozice River

Napsat recenzi

Mořské Rybářské návnady létající ryby 220mm 124g Měkké Návnady Rybářské návnady

Mořské Rybářské návnady létající ryby 220mm 124g Měkké Návnady Rybářské návnady

Napsat recenzi

Můžete také rád