DIY Světelný Ant Dílny Mravenec Villa Workshop Domů Hrad Ant Farm Podzemí, Děti, Vzdělávací Hračky, Děti, Věda 21*11 cm

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Nový Ant Workshop, Ant Domů

Poznámka: velkoobchodní neobsahuje mravence

Produkty patří:

1. 1 sada Ant Domů

2. 1 sada noční světlo

3. 2 trubky na obou stranách

4. 1 sada nářadí

5. Závod 1 porci

1. Které mravenci jsou vhodné pro uvedení v ant workshop?

Většina kopání velké a malé mravence a mravenčí kolonie s queens jsou vhodné pro chov v novém stylu workshopy.

2. Proč ne moji mravenci vždy kopat díry?

Mravenci se obvykle začínají kopat po 24 až 48 hodin, takže budete muset být trpěliví! Někteří mravenci jsou příliš narušené a potřebují více času, aby se přizpůsobily prostředí. Hlavním faktorem, který ovlivňuje ant činnost, je teplota. Obecně platí, že kopání je zřídka začalo, když je pod 12°C. vhodná teplota je kolem 18-30°C.

3. Proč nemůže kolonie mravenců být dohromady?

Když mravenci z různých hnízd se dát dohromady, budou války, někteří zemřou v bitvě, a zraněný mravenci nejsou vhodné pro chov.

4. Kde můžete najít mravenci?

Mravenci jsou všude, tam jsou stopy z nich na klidných silnicích, vodních příkopů, a pod velkými stromy. Obecně platí, že stanoviště mravenci je místo, kde se lidé nemohou snadno zasahovat do jejich životů. Mravenčí hnízda obvykle mají spoustu půdní částice kolem nich. V slunečné a teplé počasí, bude mravenci práce.

5. Kde si mohu koupit mravenci?

Na prodejních místech, můžete obvykle koupit mravenci, nebo si můžete objednat mravenci telefonicky nebo on-line.

6. Je to normální mít páry a potu v Ant Workshop?

Tam jsou vodní kapičky v ant workshop, který je způsoben náhlým zvýšením rozdílu teplot, což je normální jev. Jen počkat den nebo dva, pro vnější teploty na rovnováhu a vlhkost zmizí automaticky.

7. Jak dlouho může mravenci žijí? To, co o mrtvých?

Mravenci, stejně jako ostatní domácí zvířata, mají životnost omezení. Kromě své vlastní zdraví, jejich životnost je přímo závislá na jejich vlastníků. Někteří mravenci zemře do jednoho měsíce, a někteří budou mít hodně mravenců na jeden rok. mnoho. Mrtví mravenci nemusí být spěchal uklidit. Ať jiní se soustředit na dobu, než čištění podle návodu.

8. Kolik mravenci jsou vhodné dát do ant workshop?

Počet mravenců, které mohou být umístěny v ní, závisí na velikosti dílny a velikost mravence. Malá dílna obvykle obsahuje asi 30 mravenci, a velká dílna může obsahovat 300 až 500 mravenci.

9. Co mám dělat, když mravenci dojdou omylem?

Mravenci, že dojdou nekoušou, a v odlehlých mravenci nemají schopnost se množit, a brzy zemře. Nemůžete najít váš cukr jar, ani nemohou jíst vaše oblečení a nábytek.

10. Můžete gelu být rozpuštěn?

Ano, při opětovném rozpouštění, musíte nejprve odstranit mravenci, odstranit nečistoty, a teplo v mikrovlnné troubě po dobu 2-3 minut (to je příliš dlouhá a semináře je snadné, aby deformovat), nebo si můžete koupit další gel pro výměnu, nebo čištění gel pro náhradní horní bílý písek může být hydratovaná a dát do mravenci krmit.

Štítky: akrylové mraveniště, hnízdo pet, dlouho mravenci, workshop, nástroj, nos červený, farma set, ant, dítě věd, vzácné, ant hnízdo

Původ KN(Původu)
Materiál Plastové
Typ Hmyz

Napsat recenzi

DIY Světelný Ant Dílny Mravenec Villa Workshop Domů Hrad Ant Farm Podzemí, Děti, Vzdělávací Hračky, Děti, Věda 21*11 cm

DIY Světelný Ant Dílny Mravenec Villa Workshop Domů Hrad Ant Farm Podzemí, Děti, Vzdělávací Hračky, Děti, Věda 21*11 cm

Napsat recenzi

Můžete také rád